Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları,makyaj, sebest radikaller, sigara,stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur. Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20'li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Profesyonel cilt bakımı yaparken doğru ürün seçilir. Bizler lois epilasyon olarak hangi ürün grubunu kullanacağımıza karar verebilmek için bakıma başlamadan önce kapsamlı bir cilt analizi yapmaktayız. Böylece yağ nem ve elastikiyet oranı göz önünde bulundurularak cildin yağlı, kuru,normal olgun yada hassas olduğuna karar verebiliriz. Cilt Yaşı herzaman esas yaşımızla doğru orantılı olmayabilir. Merkezimizde uygulanan cilt bakımı yaklaşık iki saat sürer ve bu süre içinde sırası ile süt ve tonik ile temizleme, peeling,ozon artı buhar, serum ve ampul emilimi yüz masajı , maske, yüksek frekans ve kremleme işlemleri uygulanır.Bu uygulamalar ile cilt temizlenir tıkalı gözenekler açılır,kan dolaşımı hızlandırılır,cilt ölü hücreler ve siyah noktalardan arındırılır nem depo ediici ve hücre yenileyici işlemlerle tapteze canlı bir görünüm ortaya çıkar. Cilt bakımı yaparken yaşa ve cilde göre doğru ürün kullanılması gerekir. Bu yüzden sivilce, akne, leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale uygulanmadan ve kimyasal peeling işlemi yapılmadan, deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Rejuvi Yenileyici ve Canlandırıcı Şeker Bakımı

Cildin temel ihtiyacı derinlemesine temizleme ve cilt altı kollajen ve elastinlerin sürekli uyarımı ile dolgunluğunun sağlanmasıdır. Tüm cilt tiplerine uygun yenileyici ve canlandırıcı şeker bakımı ilk etapta cildin staratum korneum ( keratine olmuş ölü tabaka )  tabakasını  ciltten uzaklaştırır ve cildin altında dermis tabakasında taze hücrelerin sirkülasyonunu hızlandırır. Düzenli bakımlar ile cilt dışarıdan daha parlak, canlı ve sağlıklı görünür iken dermis tabakasında ise sürekli canlı kollajen ve elastinler ile yaşlanma etkilerini geciktirir. Cilt içten dışa yenilenir ! Şeker kamışından elde edilen doğal bir şeker olan Glikolik Asit ile ciltteki mucizevi değişimi hissedin !  Düzenli 6-8 seans uygulama ile ciltteki gözle görülür farklılığı yaşayabileceksiniz.Tüm cilt tiplerine uygun bir uygulamadır.

Rejuvi Leke Giderici Bakım

Koyu cilt lekelerini, düzensiz cilt renk tonunu gidermek ve göz çevresindeki koyu halkaları gidermek amacı ile uygulanan profesyonel kabin uygulamalarındandır.

Rejuvi Lightening Treatment maksimum potansiyelini muhafaza edebilmek için hava almayan bir flakon içinde çok değerli “inci pudrası” ve birçok anti-oksidanı bir arada içermektedir. Bu sebeple Rejuvi Lightening Treatment 30 dakika gibi bir sürede cilt tonunda gözle görülür bir fark sağlar. Düzenli haftalık bakımlar ile gözle görülür renk farklılığını cildinizde hissedin.

Rejuvi Anti-Aging Göz Bakımı

Göz çevresinde yorgunluk ve mevcut koyu renk tonu, kaz ayağı gibi problemleri gidermek profesyonel göz bakımı ile mümkün. Göz çevresine özel maskeler, peeling ve özel göz çevresi serumları ile gözleriniz özel bir seans ile bizlere emanet! Düzenli uygulanan kürler ile göz çevreniz daha sağlıklı, aydınlık ve kırışıklıkları azalmış bir görünüme kavuşacak. Detaylı bilgi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Rejuvi Akne Bakımı

Her insanda, her cinste ve her yaşta görülebilen aknelerinizden cilt bakımı ile kurtulmanız mümkün ! Ciltte aşırı yağ üretimi, keratin tabakasında artış, akne bakterisi ve enflamasyon sonucu oluşan akne; derinlemesine temizleme ve cilt ile dost hafif ürünlerin kombinasyonu ile akne bakımında giderilebilmektedir.  Aknenin içten dışa tedavisini sağlayarak ve  cilt yüzeyinde bıraktığı hasarları gidererek akne bakımı ile aknelerinizi giderebilirsiniz. Kullanılan dermokozmetik ürünler ile ilaca gereksinim kalmadan ilk tedavi basamağımız akne bakımı ile cildinizde sonuç verebilmektedir.