Hakkımızda

Hakkımızda

Estewoman Kadın Güzellik Dünyası; 2015 yılında İstanbul Maltepe'de kurulmuş yeni bir markadır. Günün modasını ve ihtiyaçlarını müşterilerine son teknoloji cihazları, profesyonel ekip arkadaşları ile hijyenik, nezih ve güler yüzlü bir ortamda uygulamak Estewoman Kadın Güzellik Dünyası'nın en büyük hedefidir.

VİZYONUMUZ

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılmak.Yaşamınızın her anını güzel ve bakımlı görünümün güveni ile mutlu sürdürmenizi diliyor ve sizlere bu olanağı sunmanın keyfini yaşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden güzelleştirmek.

Bütün insanlar için estetik ve güzellik bir değer ifade eder. Mesleğimize olan özel ilgimizin yanında, insan psikolojisini ve ilişkilerini bu kadar direkt etkileyen bir meslek dalı olması da bizim için hayli ilgi çekici olmuştur. Dolayısıyla , kişisel bakımın toplumda öneminin farkında olmak, mesleği çok sevmek ve sektörde başarılı olmak, yaşadığımız semtte bu yönde istek ve taleplerin olması; bu alanda yapılan yanlış ve eksik uygulamaları gidermek, müşteri beklentilerine cevap vermek amacı ile; Estewoman Kadın Güzellik Dünyası HİZMETİNİZDEDİR.